نرم افزار طراحی اپلیکیشن اندروید

نرم افزار طراحی اپلیکیشن اندروید و اپ سازها : نرم افزارهای متفاوت زیادی وجود دارند که ساخت اپلیکیشن اندروید را برای شما انجام می دهند. این اپلیکیشن ها که برخی بدون نیاز به دانش کدنویسی و برخی با کدنویسی ساده در دسترس شما عزیزان هستند. اگرچه تاکید داریم که به دلایل مختلف از این نرم افزارها استفاده نکنید و کد نویسی native و اختصاصی را برای اپلیکیشن های خود بکار ببرید اما نیاز است مطلب زیر را بیان کنم.

نرم افزار طراحی اپلیکیشن اندروید

نرم افزار طراحی اپلیکیشن اندروید

1- انتشار در مارکت ها : انتشار برنامه های ساخته شده با اپ ساز ها و نرم افزار طراحی اپلیکیشن اندروید ، عموما انجام نمی شود مگر در نسخه های تجاری آن ها که در حد هزینه ای که می کنید انتظار زیادی هم نباید داشته باشید
2- دیزاین و رابط کاربری : دیزاین های پیش فرض و تکراری کاربران شما را فراری خواهد داد . کاربری که حس کند شما برای کار خودتان هزینه نکرده اید و حاضر به راه اندازی اپلیکیشن قوی نشده اید چگونه به شما اعتماد کند ؟
3- تبلیغات مزاحم : تبلیغات یکی از راه های اصلی درآمد اپ ساز هاست … در تمامی بخش های اپ شما تبلیغاتی خواهد بود…
4- کاربران به دلیل احتمال نامناسب بودن (خطرات ناشی از نصب برنامه های وریفای نشده ) و پرمیژن های اضافی عموما برنامه را نصب نمی کنند.
5- اگر نیاز به آپدیت کل برنامه داشته باشید با توجه به اینکه اسم پکیج در اختیار برنامه قبلی بوده است برای آپدیت جدید می بایست قید تعدادی از کاربرانتان را بزنید.
6- محدودیت امکانات : ما در کدنویسی اختصاصی هرآنچه را تصور می کنیم پیاده سازی می کنیم ، اپ ساز ها عموما طرح های ثابت انتخابی پیش فرض دارند.
7-حجم برنامه ها : با توجه به غیر بهینه بودن برخی از اپ سازها و کدهای اضافی که استفاده نمی شوند در برنامه حجم برنامه عموما بیش از حد معمول کدنویسی اختصاصی است.
8- امنیت : امنیت این اپ ها تضمین شده نیست به دو دلیل : 1- شرکت سازنده می تواند به تمام اطلاعات کاربران شما دسترسی داشته باشد. 2- خرابکاران نیز می توانند با تست و سعی و خطا از ایرادات امنیتی اندروید جهت سو استفاده از کار شما بهره ببرند.
9- عدم دسترسی به نوتیفیکیشن اختصاصی جهت ارتباط مستقل با کاربر
10 – عدم تایید جهت راه اندازی درگاه پرداخت بانک بصورت درون برنامه ای
11- اگر سرور اپ ساز و نرم افزار طراحی اپلیکیشن اندروید شما از کار بیافتد کل وقت ، زحمت و کابران احتمالیتان به هدر رفته است.
12- کتاب سازها نیز از این قواعد مستثنی نیستند هرچند به دلیل اهمیت کمتر امنیت در اینگونه اپ ها زیاد حساسیت خاصی روی آن ها نیست.
13-وب ویو : برخی از اپ ساز ها در حال نمایش صفحات آفلاین وبی هستند که شما ساخته اید ، لگ های مگرر و دیر لود شدن محتوا نشانه این جور اپلیکیشن هاست.

ما در مجموعه کارناپس بصورت تیمی ( هر فرد با تخصص خاص خود ) بر روی پروژه ها کار می کنیم . نرم افزار طراحی اپلیکیشن اندروید ما اندروید استودیو است که بستر رسمی گوگل برای توسعه اندروید می باشد. کلیه بخش های کار ما بصورا اختصاصی کد نویسی ، امن و منتشر می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *