طراحی سایت شیراز – پشتیبانی ۱۸ ماهه

طراحی سایت شیراز اگر قوی تر از کار همکاران در تهران نباشد ، ضعیف تر هم نیست. اگر به توان و تخصص همشهریانتان در شهر شیراز اعتماد ندارید خواهشمندیم پیش از مطالعه این بخش ابتدا نمونه کارهای قوی و موفق ما را ببینید. تمامی پروژه های طراحی سایت و اپلیکیشن مربوط به شرکت ها ، موسسات تجاری و خدماتی ، فروشگاه های اینترنتی ؛ گردشگری به ویژه برای شیراز ، سایت های اختصاصی ، برنامه های اندروید و ios برندهای معتبر و یا مجموعه های خدماتی ( شرکت های پخش و بازاریابی ، هایپرمارکت ها، رستوران و فست فود، آموزشگاه ها ، مجموعه های دکوراسیون و گالری های هنری و سایر مشاغل …) با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت توسط این مجموعه قابل انجام می باشد.

برخی از مزایای طراحی سایت شیراز در مجموعه کارناپس

۱- دسترسی راحت تر جهت عقد قرارداد و سفارش پروژه
۲- دسترسی و امکان کنترل روند اجرای پروژه و از همه مهمتر کاهش انحرافات تیم برنامه نویسی از روند مد نظر کارفرما
۳- هزینه نسبتا پایین تر با کیفیت یکسان نسبت به خارج از شیراز
۴- پشتیبانی بسیار بهتر و در دسترس تر و امکان مراجعه حضوری در هر زمان
۵- مدت زمان کوتاه تر دریافت سفارش و اختلال کمتر در زمانبندی پروژه ها
۶- عدم نیاز به سفر برای برگزاری جلسات با تیم پروژه
۷- حمایت جوانان فعال در شهر خودتان
۸ – تطابق بیش تر کار با فرهنگ رفتار، سلیقه و استفاده همشهریان عزیز

طراحی سایت شیراز

طراحی سایت و اپلیکیشن در شیراز

شرکت صنعت همراه کارن از سال ۱۳۹۱ در شهر شیراز فعالیت رسمی خود را با تمرکز به طراحی و توسعه اپلیکیشن های اندروید, IOS, ویندوزفون آغاز نمود .دفتر مرکزی ما در شهر شیراز و شعب خارجی ما در بنگلور هندوستان( در حال انتقال به شهر بگلام ) و دفتر اروپایی ما در شهر منچستر واقع شده است. خوشحال می شویم هر سوالی دارید بدون تردید از ما بپرسید.

منتظر شما عزیزان هستیم

همکاران متخصص و مجرب نیز می توانند از طریق ارتباط با این مجموعه علاوه بر تبادل فکر و ایده از دوره های تکمیلی و آموزشی ما با اساتید دانشگاه شیراز در زمینه طراحی سایت شیراز و یا اپلیکیشن اندروید و ios نهایت استفاده را ببرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *