طراحی اپلیکیشن فروشگاهی اندروید و IOS

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی از آن جهت که ساخته می شود تا حداکثر فروش را به همراه داشته باشد از نظر رابط کاربری و تجربه کاربری بسیار حایز اهمیت است. در طراحی اپلیکیشن فروشگاهی به این نکته که همه چیز در دسترس و آسان باشد و در عین حال شیک و لوکس در اولویت قرار می گیرد. عموما طراحی اپلیکیشن فروشگاهی به سبک متریال دیزاین با ترکیبی زیبا از رنگ ها و سایه ها منجر به زیبایی خاص و حجم کمتر برنامه و همچنین دارا بودن انیمیشن های زیبا در بخش های مختلف صورت می پذیرد.
هاست و یا سرور جهت پاسخگویی سریع در کنار کدنویسی بهینه بسیار مهم است . کاربر ناراضی به سرعت اپلیکیشن شما را پاک خواهد نمود از همین رو در بهینه سازی کدهای اختصاصی نوشته شده برای پروژه شما به هیچ وجه کم توجهی نمی کنیم.
طراحی اپلیکیشن فروشگاهی اندروید و IOS با کدهای اختصاصی از زمان آماده شدن دیزاین طی دو هفته توسط تیم کاری ما انجام می شود . توجه داشته باشید که این زمان تقریبی بوده و با توجه به پیک کاری شرکت، جزییات اختصاصی اپ فروشگاه شما و دلایل دیگر متغییر است . قیمت اپلیکیشن نیز بر اساس جزییات و مدت زمانی که می بایست روی پروژه وقت گذاشته شود تعیین می گردد.

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

پس از طراحی اپلیکیشن فروشگاهی پشتیبانی ما پس از انتشار نیز ادامه دارد و پروژه شما تا 18 ماه تحت پشتیبانی کارناپس خواهد بود. ضمنا تجربیات خودمان را که حاصل چندین سال فعالیت در حوزه اپلیکیشن های موبایل است در اختیارتان قرار خواهیم داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *