سفارش ساخت اپلیکیشن اندروید

سفارش ساخت اپلیکیشن اندروید و IOS اندکی با سایر سفارشات تفاوت دارد و پیش از اقدام به سفارش باید درخصوص هدفتان از ساخت برنامه ، امکانات مورد نیاز ، نسخه هایی که به آن نیاز دارید ، بازار هدف و … اطلاع داشته باشید که تا کنون چندین مطلب در این خصوص نوشته ایم .
در این مطلب به شفاف سازی چند مطلب می پردازیم :

1- فریب برنامه سازهای رایگان و یا ارزان را نخورید : وقتی این مطلب را با شما در میان می گذاریم اگر تحقیقات کافی در این زمینه نداشته باشید شاید تصور کنید که یک شعار تبلیغاتی را می شنوید اما نه … برنامه سازهای رایگان و ارزان عموما درآمد خود را بر اساس تبلیغات ، فروش بالا با مبلغ کم و یا هدایت شما به سمت خرید نسخه های تجاری طراحی می شوند. این اپ ساز ها که تعدادشان در داخل و خارج از کشور هم کم نیست امکانات فراوان و اختصاصی ندارند و به دلیل اینکه کدنویسی اختصاصی نخواهند داشت انواع باگ ، ایرادات ، ضعف ظاهری را به دنبال دارند. از طرف دیگر برخی از مارکت ها به راحتی چنین برنامه هایی را منتشر نمی کنند ، مخاطبان نیز متوجه این مطلب می گردند و تبلیغ و زحمت شما نتیجه عکس خواهد داشت. هیچ چیز جای یک اپلیکیشن با کدنویسی اختصاصی را نخواهد گرفت.

سفارش ساخت اپلیکیشن اندروید

سفارش ساخت اپلیکیشن اندروید

2- مخاطبانتان چه قشری هستند : با پاسخ به این سوال ما متوجه خواهیم شد که برنامه برای چه نسخه هایی از اندروید نوشته شود و چه بخش هایی مورد نیاز هستند که برخی به ذهن شما نرسیده اند…
3- ما اسکچ اولیه ، طرح اولیه ظاهری را با خودتان پیش می بریم تا جلوی دوباره کاری و اتلاف زمان گرفته شود.
4- پروژه را مرحله به مرحله تحویل بگیرید…
5- همیشه ایده های جدیدی داریم از ما بخواهید برای کار شما ایده نو استفاده کنیم.
6- مشاوران ما آماده ارائه هرگونه اطلاعات مورد نیاز شما و یا تحلیل بازار می باشند. در هر زمان نیاز به مشورت با ما داشتید حتی اگر خودتان برنامه نویس هستید و مشکل فنی ، تحلیلی و … داشتید می توانید روی ما حساب کنید. سفارش ساخت اپلیکیشن اندروید ابتدای راه ، مرحله بعد ساخت آن و درنهایت تا انتشار و پشتیبانی پس از انتشار با شما همراهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *