سئو در شیراز ، طراحی سایت درشیراز

سئو در شیراز توسط شرکتهای متفاوتی انجام می شود. کارناپس با تکیه بر تجربه چندین ساله و دانش کارمندانش خدمات سئو در شیراز را به صورت پلان های زیر انجام می دهد.

تعریف SEO از ویکی پدیا : بهینه‌سازی موتور جستجو، (به انگلیسی: Search engine optimization)، به اختصار سئو (به انگلیسی: سئو)، یک روند مناسب برای بهبود دید یک وب سایت یا یک صفحه وب در یک موتور جستجوی طبیعی و یا الگوریتمی است. بطور کلی وب گاه‌هایی که بالاترین مکان و بیشترین تکرار در صفحه نتایج جستجو را دارند، بازدید کننده بیشتری از طریق موتورهای جستجو بدست می‌آوردند. «سئو» توانایی انواع جستجو را دارد، از جمله: جستجوی تصاویر، مکانی، جستجوی ویدئو، جستجوی علمی، جستجوی خبری و صنعت خاص در رأس موتور جستجو هستند.

به عنوان یک استراتژی بازاریابی اینترنتی، «سئو» به چگونگی کارکردن موتورهای جستجو و اینکه چه چیزی جستجو می‌شود، رسیدگی می‌کند و همین‌طور کلمات کلیدی تایپ شده و اینکه کدام یک از موتورهای جستجو توسط مخاطبان مورد توجه قرار می‌گیرد را مورد بررسی قرار می‌دهد. بهینه‌سازی وب سایت شامل توسعه مطالب موجود در خود سایت و اچ‌تی‌ام‌ال و برنامه‌نویسی مربوط به هر دو و همچنین ارتباط بین کلمات کلیدی و حذف موانع مربوط به فعالیتهای نمایه سازی در موتور جستجو و ترویج یک سایت برای افزایش تعداد لینک دهنده و یا لینک‌های ورودی، از دیگر تاکتیک‌های جستجوگرها است. در کل «سئو» به معنی بهینه‌سازی موتور جستجو است.

سئو در شیراز

سئو در شیراز

خدمات کارناپس در زمینه سئو در شیراز

1- سئو سایت های فعال به دو صورت مقطعی و یا مداوم تا رسیدن به صفحه اول گوگل بر اساس کلمات کلیدی مورد نظر و در منطقه مورد نظر
2- سئو فرندلی نمودن وبسایت های فعال ( هم وب سایت های مدیریت محتوا از جمله وردپرس و هم سایت های با کدنویسی اختصاصی php و یا ASP )
3- تجزیه و تحلیل و ارائه گزارش وضعیت فعلی و نقشه راه برای سایت های فعال
4- طراحی مجدد سایت هایی که از نظر سئو وضعیت مناسبی نداشته و ارزش بهبود نیز ندارند.
5- مشاوره و آموزش سئو به کلیه کسانی که خودشان علاقه مند به سئو سایت خودشان هستند .
6- بهبود قابلیت Readability که یکی از شاخص های مهم گوگل در رتبه دهی به سایت شما و جایگاه لینک سایت شما می باشد. + آموزش
7- همکاری در تولید محتواهای سئو شده

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیش تر با ما در ارتباط باشید و از مشاوره همکاران ما بهره مند گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *